Завантажити Minecraft PE 0.17.0 [Повна версія]

Завантажити Minecraft PE 0.17.0 [Повна версія]

(Рейтинг: {rating_nums} - голосов: 9031)

У світ вийшла нова версія гри - Minecraft: Pocket Edition 0.17.0. Ця версія гри була для всіх несподіванкою тому її реліз ні раніше анонсований. Отримали ми цю версію гри на свої девайси несподівано.
Для тих хто хоче отримувати оновлення Minecraft: Pocket Edition першими (бета-версії) - Оформіть передплату на бета-тест!
Хочу відзначити, що після того як ви станете бета тестером Minecraft PE, - нові версії гри першими ви не будете отримувати, якщо у Вас не куплена ліцензія гри на Google Play.
У такому випадки, наш сайт Вам в допомогу, адже тут ви можете завантажити останню версію гри тобто Minecraft PE 0.17.0 вже після першої години офіційного релізу нової версії. Нижче ви знайдете посилання на скачування бета-версія Minecraft PE 0.17.0 (реліз повної версії гри ще не відбувся!)

Новий майнкрафт Покет Едішн 0.17.0 просто насичений приголомшливими нововведеннями, які ми з вами чекали кілька років. Головне нововведення цього поновлення гри - вимір Край!

Що нового?

Перше що кинеться в очі, це трохи змінений інтерфейс світів. Тепер в головному меню світів немає вкладки: «Realms». Вкладка «Realms» була видалена з меню.

Наступне дуже цікаве нововведення Minecraft Pocket Edition 0.17.0 - це новий графічний інтерфейс. Ви так само можете використовувати старим інтерфейсом Minecraft PE, але при бажанні Ви можете переключиться на класичний ДПІ гри.

Для цього перейдіть в налаштування MCPE 0.17.0, натисніть - «Показати розширені налаштування відео», далі виберіть - «UI Profile», далі «Classic».

Тепер Ваш графічний інтерфейс буде таким же як на ПК-версії Minecraft. При бажанні ви можете повернути все в початковий стан.

Перевага такого такого типу меню в тому, що тепер тут є вікно пошуку, завдяки якому ви зможете з легкістю знаходити серед всіх блоків і предметів необхідні Вам предмети. Наприклад ми ввели в пошуку: «кирка», в результаті нам знайшли всі доступні кирки.

Якщо ввести в пошуку: «дере», то нам знайде всі елементи, назви яких починається на дере.

Так само ось зустрічайте нового мобу - Шалкер. Ви зустрінетеся з ним обов'язково, коли будете грати в майнкрафт ПЕ 0.17.0!

Крім шалкера, чешуйниц краю та ін. Нових мобів в Minecraft: Pocket Edition 0.17.0 був доданий ще один нейтральний моб - Білий ведмідь! Білий ведмідь раніше був доданий в майнкрафт 1.10, а вже сьогодні білого ведмедя ви можете побачити в МКПЕ 0.17.0.

Білих ведмедів можна знайти в снігових Біоми: тундрі, рівнині крижаних шипів і крижаних пагорбах.

 

Білі ведмеді можуть бути доброзичливими, нейтральними або ворожими. Дитинчата доброзичливі; дорослі нейтральні, але можуть стати ворожими, якщо їх атакувати.
- Всі дорослі стануть ворожими, якщо їх дитинчат атакували в радіусі 41 × 21 × 41.
- Дорослий також стане ворожим, якщо гравець знаходиться в радіусі 21 × 21 × 21 від дорослого, і дитинча знаходиться в радіусі 16 × 8 × 16 від дорослого.

Вони атакують не тільки гравців, але також і будь-яких інших мобів, які випадково їх атакували.

Вони плавають швидше гравця, тому від них складно втекти, якщо вони атакують гравця

Білі ведмеді атакують встаючи на свої задні лапи і розриваючи гравця своїми передніми лапами.

Наступним крутим нововведенням було - надкрила! Це так само особливість ПК-версії гри, яка прийшла і в кишенькову версії Minecraft 0.17.0. Завдяки подкрилкамі ви зможете з легкістю парити над землею. Головне щоб була вище висота, тоді епічність і захоплюючий політ над землею будете гарантований.

Щоб протестувати це крила, вам потрібно отримати їх, і надіти замість нагрудника. 

Після чого знайдіть для початку невелике дерево, з якого ви б могли стрибнути.

Після того як ви відштовхнулися від дерева ви починаєте падати, - в цей момент натисніть ще раз кнопку стрибка, щоб активувати крила. Після чого ви почнете повільно парити / планувати над землею, повільно опускаючись до землі. Величезний плюс цих крил в тому, що ви не будете отримувати шкоди після приземлення.

А теперь о главном! Главное нововведение Майнкрафт 0.17.0 — измерение Край, Эндер дракон и все что связано с измерением Край. Чтобы попасть в край, Вам нужно найти портал, через который вы попадёте в Край. Портал вы можете найти в подземных крепостях. Чтобы упростить поиски перейдите в раздел сидов на нашем сайте или используйте глаз Эндермена.

Коли ви знайдете портал, він буде не активованим. Щоб активувати портал в Край, - Вам знадобиться 12 очей Ендермена. За одному оці вам потрібно розставити по 12 блокам (Рамка порталу Краї).

Після того як ви розставили очей Ендермена по всім 12 блокам, - портал активується. Сміливо стрибайте в портал і переміщує в це нове, неймовірно приголомшливе вимір Край.

У вимірі Край як правило ви зустрінете безліч Ендерменом, головний Бос Краї - Дракон Краї, Ендер чешуйниц і інші приємні нововведення, які ви вже розгляньте самостійно!


— — — — — — — — — — — — — — — — —

Завантажити Minecraft PE 0.17.0 на андроїд Реліз

— — — — — — — — — — — — — — — — —
– – – – – – – – – – – – –
Minecraft PE 0.17.0 Release
– – – – – – – – – – – – –

Завантажити Minecraft PE 0.17.0 для Android 4.4.2+

Скачати Minecraft PE 0.17.0 Release [82.41 Mb] (завантажень: 1942192)

Завантажити Minecraft PE 0.17.0 для Android 2.3.6+

Скачати Minecraft PE 0.17.0 Release [89.34 Mb] (завантажень: 646578)


– – – – – – – – – – – – –
0.17.0 Alpha Build
– – – – – – – – – – – – –


Завантажити Minecraft PE 0.17.0 Beta 2 для Android 4.4.2+

Скачати Minecraft PE 0.17.0 Beta 2 [88.56 Mb] (завантажень: 342979)


Завантажити Minecraft PE 0.17.0 Beta 1 для Android 4.4.2+

Скачати Minecraft PE 0.17.0 Beta 1 [60.44 Mb] (завантажень: 395988)

Завантажити Minecraft PE 0.17.0 Beta 1 для Android 2.3.6+

Скачати Minecraft PE 0.17.0 Beta 1 [66.81 Mb] (завантажень: 173152)

Мы в соц. мережах

  • Коментарі

    Залишити свій коментар:
  • Натисніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий