Завантажити Minecraft PE 1.0.9

(Рейтинг: {rating_nums} - голосов: 1441)

Версія майнкрафт 1.0 обзаводиться все новими змінами. Поряд з бета-релізами наступної за рахунком версії постійно додаються нові фішки і в стабільну версію гри. Зараз же розробники надали шанувальникам гри версію майнкрафт 1.0.9.1 на Андроїд устрйства, яка доступна для скачування на нашому сайті.

Зміни в Minecraft PE 1.0.9.1

Завантажити Minecraft PE 1.0.9

Глобальних змін в ігровому світі від майнкрафт ПЕ 1.0.9 не варто очікувати, але гра постійно допрацьовується, щоб якомога менше помилок засмучували гравців. Усунуто, в загальному, кілька істотних багів, виявлених в процесі тестування гри і покращена працездатність програми на всіх мобільних пристроях.

Але найцікавішим доповненням для гравців звичайно ж стане мікс-набір "Грецька міфологія". Він уже добре знайомий тим, хто грає в майнкрафт на x-box. Нарешті, він став доступним і для інших платформ, а саме для власників Android телефонів і планшетів.

Включає він в себе чималий список приємних речей:

  • Барвисті античні текстури високого дозволу
  • Скіни міфічних персонажів і грецьких богів
  • Великий світ з будовами стародавньої Греції

У ознайомчих цілях в майнкрафт Покет Едішн 1.0.9 гравцям буде доступно всього два скіна - Аталанта і Гефест, а повний список включає п'ятнадцять цікавих моделей. За весь інший комплект розробників хочуть отримати гроші. Сьогоднішній реліз гри вже доступний відвідувачам нашого сайту і ви можете безпроблемно його завантажити.

Завантажити Minecraft PE 1.0.9


Актуальна версія Майнкрафт 1.0.9
— — — — — — — — — —


Скачати Minecraft PE 1.0.9.1 (Android 2.3.6, 4.4+)

Завантажити Minecraft PE 1.0.9.1 [47.85 Mb] (завантажень: 468298)

Мы в соц. мережах

  • Коментарі

    Залишити свій коментар:
  • Натисніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий